05.10.2022

На Netflix вийшов четвертий сезон серіалу «Кобра Кай»

На Netflix вийшов четвертий сезон серіалу «Кобра Кай»

На Netflix вийшов четвертий сезон серіалу «Кобра Кай»

Netflix зробив новорічний подарунок шанувальникам рейтингового серіалу про майстрів бойових мистецтв «Кобра Кай» — вранці 31 грудня в онлайн-кінотеатрі вийшов четвертий сезон. Усі десять епізодів вже доступні. Прикро, проте українського дубляжу цього разу немає — доступні лише українські субтитри та російський дубляж поряд з оригінальним американським.

«Кобра Кай» — пряме продовження фільму «Малюк-каратист» 1984 року. Події серіалу розгортаються через 34 роки з подій першої частини фільму. Головні герої — Джонні Лоуренс і Деніел ЛаРуссо, які в юності вчилися карате і були затятими противниками — подорослішали та вирішили відкрити власні школи бойових мистецтв: «Кобра Кай» та «Міягі-до». Ролі дорослих Лоуренса та ЛаРуссо виконали Вільям Забка та Ральф Маккіо.

У четвертому сезоні головні герої серіалу об’єднують свої школи, «Міягі-До» та «Орлине Ікло», щоб здолати бійців із «Кобри Кай». На 51-му щорічному турнірі Долини для бійців до 18 років їхні вихованці змагатимуться з учнями давніх суперників — Джона Криза та Террі Сільвера (ще один персонаж із «Малюка-каратиста»).

Перший сезон «Кобри Кай» стартував на YouTube Premium (тоді Red) у 2018 році, а другий сезон у 2019 році. Після завершення виробництва третього сезону YouTube прийняв рішення припинити випуск оригінальних програм за сценарієм. Однак Netflix придбав права на трансляцію серіалу в червні 2020 року. 1 січня 2021 року в онлайн-кінотеатрі вийшов третій сезон, а сам серіал став одним з найпопулярніших на Netflix.

Netflix замовив виробництво п’ятого сезону «Кобри Кай» ще до виходу четвертого.

Список фильмов и сериалов, которые выйдут на Netflix в 2022 году: The Sandman, The Witcher: Blood Origin, Army of the Dead: Lost Vegas, Resident Evil и др.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.